10-03-2021

19.30 uur
De Baak
H.W. van Veldhuizen

14-03-2021

10.00 uur
De Baak
H.W. van Veldhuizen

21-03-2021

10.00 uur
De Baak
H.W. van Veldhuizen

28-03-2021

10.00 uur
De Baak
H.W. van Veldhuizen

Herdenking in Ichthuskerk en De Baak

22-11-2020

Aanstaande zondag 22 november

Aanstaande zondag 22 november a.s. worden in veel kerken de namen genoemd van hen die in het afgelopen jaar zijn overleden. Tevens bestaat er dan de mogelijkheid om een kaars aan te steken voor wie gemist wordt.
In de Ichthuskerk aan de Kastanjelaan en in De Baak aan de Oudendijk is er voor elke inwoner van Hasselt die daar prijs op stelt van 17.00 - 19.00 uur gelegenheid om een kaars aan te steken, even stil te zijn en te gedenken.

U bent van harte welkom!

Vanwege de corona-beperkingen dient u wel tevoren het kerkgebouw van uw keuze op te geven. Mailt u vóór vrijdagavond 18.00 u naar: herdenkingbaak@pknhasselt.nl als u naar De Baak wenst te gaan en naar herdenkingichthus@pknhasselt.nl als u naar de Ichthuskerk wilt. U krijgt dan een exact tijdstip teruggemaild hoe laat u daar verwacht wordt.

Voor de goede orde:

  • In elke kerk mogen zich per 20 minuten maximaal 30 personen bevinden.
  • Buiten mag beslist geen groepsvorming plaatsvinden.
  • Dus geen wachtrij voor aanvang van de plechtigheid en geen groepsvorming buiten bij het verlaten van de Kerkzaal
  • U dient zowel buiten de kerk als binnen in de kerk een zelf meegebracht mondkapje te dragen. 

Dit in verband met de wettelijke Corona maatregelen. De ingang van de Ichthuskerk bevindt zich onder de toren en de uitgang is via de Schakel. In De Baak zal de looproute duidelijk aangegeven worden

Nieuws

Agenda