09-04-2020

19.30 uur
Ichthus
R.S.E. Vissinga

10-04-2020

19.30 uur
Ichthus
H.W. van Veldhuizen

11-04-2020

21.30 uur
Ichthus
R.S.E. Vissinga

12-04-2020

10.00 uur
De Baak
H.W. van Veldhuizen

Potgrondactie: Bijbels voor vervolgde christenen

29-12-2019

Op steeds meer plaatsen in de wereld wordt de Bijbel een verboden Boek. Toch groeit de vraag naar Bijbels! Evangelisten willen het Woord delen nu het nog kan. HVC roept u op om hen daarbij te helpen via de actie Plant een Bijbel. Wie potgrond koopt via www.planteenbijbel.nl, zorgt er voor dat Bijbels kunnen worden uitgedeeld in landen waar christenen worden vervolgd. Bestellen kan tot en met 29 februari. HVC droomt ervan om 5000 Bijbels te kunnen uitdelen dankzij Plant een Bijbel 2020. Helpt u mee?

Hoe werkt het?

U kunt heel eenvoudig helpen door potgrond te bestellen of door te doneren. Van de opbrengst van twee zakken potgrond kan één Bijbel worden uitgedeeld. De Bijbels worden verspreid in India, Pakistan en Irak. Ook vinden Bijbels hun weg naar Noord-Korea en China. Daarvoor vindt HVC steeds weer nieuwe wegen en technieken. Via www.planteenbijbel.nl kunt u potgrond bestellen en een afhaalpunt bij u in de buurt zoeken. De bestelde potgrond kan D.V. op zaterdag 21 maart 2020 van 10:00 tot 14:00 uur worden afgehaald bij het door u gekozen afhaalpunt. Hebt u geen potgrond nodig? Dan kunt u alsnog Bijbels schenken. Voor vijf euro geeft u al iemand een eigen Bijbel.

Actie van HVC

Stichting HVC helpt vervolgde christenen. De actie Plant een Bijbel is een jaarlijks terugkerende actie, die steeds harder nodig is. Er zijn wereldwijd vele (nieuwe) gelovigen, die geen eigen Bijbel bezitten. HVC wil naast hen staan en een verschil maken in hun situatie. Het is de Bijbel die gelovigen wereldwijd verbindt. Laten we er daarom voor zorgen dat zo veel mogelijk mensen een eigen Bijbel kunnen lezen, nu het nog kan!

Lees meer op: www.planteenbijbel.nl

Stel uw vragen via jandirk@stichtinghvc.nl

Nieuws

Agenda